Łączymy PIĘKNO z BIZNESEM!

Głównym profilem działalności firmy jest wynajem profesjonalnych top hostess i modelek na różnego rodzaju eventy we wszystkich miastach na terenie całej Polski. Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, energia, osobowość, mega pozytywne nastawienie, a nawet więcej, to wszystko tworzy nasz zespół!

Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Wyróżnia nas niespotykana jakość i duży profesjonalizm. Nasze oddanie w 100% powoduje, że jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa wydarzenie w każdym mieście i w każdej miejscowości na terenie całego kraju.

Wśród osób, które z nami współpracują, kładziemy nacisk na doświadczenie, zaangażowanie, jakość wykształcenia oraz wysoki poziom znajomości języków obcych. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, wdzięk i uprzejmość z pewnością zagwarantują właściwy odbiór Państwa firmy i usług przez nią oferowanych. Dbamy, by wszystkie osoby wyróżniały się solidnością i punktualnością oraz otwartością i łatwością nawiązywania kontaktów. Wiemy, że stają się oni Państwa wizytówką i dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nigdy nie zawieść stawianych przed nami oczekiwań.

Zatrudniamy tylko zdecydowanie najlepszych kandydatów, by stworzyć niepowtarzalny zespół. I właśnie dlatego nasza jakość nie jest przypadkowa!

Zakres naszych usług:

– MODELKI/TOP HOSTESSY: wynajem TOP hostess do obsługi bankietów, gal, premier filmowych, prezentacji samochodowych, pokazów mody, wręczania nagród, konferencji, promocje w sklepach i na ulicy, spotkania biznesowe itp. na terenie całej Polski,

– ATELIER/ STYLIZACJA: wypożyczanie strojów – dowolona konfiguracja i modyfikacja wybranego stroju, projekt i realizacja kostiumów reklamowych – WKRÓTCE.

– POKAZY MODY: profesjonalny dobór modelek i modeli, stylizacja i wizaż, choreografia, przygotowanie modelek i modeli – próby, przymiarki, dokumentacja fotograficzna wydarzenia, organizacja miejsca pokazu (oświetlenie, przygotowanie wybiegu, nagłośnienie).

– OBSŁUGA STOISK TARGOWYCH: kompleksowo – projektowanie, zabudowa, promocja.

– TŁUMACZ NA TARGI: ustne i pisemne, również zakres techniczny

– KOORDYNATORZY i ANIMATORZY: wszelkiego rodzaju eventy oraz inne działania marketingowe

– SESJE FOTOGRAFICZNE: artystyczne, komercyjne.

– FOTORELACJE Z IMPREZ

Przykładowe referencje: